DLA PRACODAWCY

Działamy i wspieramy przedsiębiorców w wielu branżach. U nas w łatwy sposób znajdziesz i zatrudnisz wykwalifikowanych kandydatów. Dobieramy personel specjalizujący się w konkretnych obszarach, dostosowanego do Twoich potrzeb. Znamy się na pozyskiwaniu i doborze pracowników z zagranicy. Mamy doświadczenie na rynku pracy zarówno od strony pracownika jak i od strony pracodawcy. Więc, nie martw się, - dostarczymy Ci wykwalifikowany i wydajny personel!

Nasz profesjonalizm, wraz ze znajomością zagranicznych rynków pozwala nam na dostarczania Tobie najlepszych pracowników. Z nami Twoja firma zyska dominującą pozycję na konkurencyjnych rynkach.
Stosujemy konkretny model współpracy, który dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i wymagań Twojej firmy.

Zapewniamy pełna dokumentację związaną z pracownikami. Ocenimy potrzebną ilość oraz poziom wymaganych kwalifikacji pracowników. Po określeniu optymalnej wartości kosztów zatrudnienia, rozpoczniemy poszukiwania pracowników.

Nasza firma sama przeprowadzi rozmowy rekrutacyjne w języku ojczystym kandydata i po wstępnej segregacji wybierzemy odpowiednich pracowników dla Państwa firmy. Zorganizujemy zarówno przyjazd pracowników do miejsca pracy jak i zalegalizowanie ich pobytu i zatrudnienia. Gwarantujemy ciągłość kadrów w przypadku ich wyjazdu pracowników z kraju.

SZUKASZ FIRMY, KTÓRA RAZ NA ZAWSZE ROZWIĄŻE TWOJE PROBLEMY Z KADRAMI?